Získajte zľavu

Neodchádzajte! Táto ponuka je obmedzená
Použite kupón na zľavu vo výške 4 €.
Kód: SLEVA4

Tento zľavový kód môžete zadať aj v na detaile nákupného košíka či pri dokončovaní objednávky).
PODMÍNKY ZDE.

EZS - JABLOTRON 100 alarm ® systémy predaj / montáž / servis

EZS - JABLOTRON 100 alarm ® systémy predaj / montáž / servis

   

Ponúkame predaj a profesionálnu inštaláciu EZS elektronického zabezpečovacieho systému - tzv. Alarmu značky JABLOTRON rady 100 našimi skúsenými techniky.

Hlavné dôvody prečo si vybrať alarm Jablotron 100:

  • Jednoduché ovládanie - vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť. Zvoľte alarm vyvinutý pre bežné technicky zručných užívateľa. Bez zložitosťou, záludností, ...
  • Nadčasový dizajn - vzhľad jednotlivých prvkov alarmu JABLOTRON 100 bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu, ktorá splynie s vaším domovom!
  • Šetrná inštalácia - kombinácia bezdrôtového aj drôtového riešenie aalrmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnú inštaláciu ako pre váš objekt, tak aj vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie JABLOTRON!
  • Multifunkčné použitie - JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale aj pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Dokáže ovládať kúrenie alebo otvoriť garážové brány. Využívajte monžnosti špičkovej techniky naplno!
  • Dostupný odkiaľkoľvek - k svojmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete vďaka bezplatné internetové samoobsluhe z vášho poičítače alebo chytrého telefónu odkiaľkoľvek. Ovládajte alarm a prehliadajte udalosti bez hraníc.
  • Slobodný výber - alarm JABLOTRON 100 ponúka absolútnu slobodu výberu, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Ponúka riešenie pre byty, chaty, domy, kancelárske aj výrobné priestory. Naplánujte si jeho veľkosť podľa ľubovôle!

Skutočné bezpečie - kvalitné alarm vyžaduje tiež profesionálne montáž a pre zaistenie skutočného bezpečia sa nezaobíde bez nepretržitého dohľadu a zásahu pri poplachu. Alarm Jablotron 100 je profesionálny elektronický zabezpečovací systém a bez odbornej montáže nemôže byť zaistená jeho správna funkčnosť. Systém JABLOTRON 100 je navrhnutý a certifikovaný podľa EN 50131 do stupňa zabezpečenia 2 a napriek tomu zostáva veľmi ľahko ovládateľný vďaka patentovanému systému ovládania - na prístupovom module jednoducho ako na semafore (zelená a červená farba) vidíte, ktorá zóna je práve strážená a ktorá nie. Systém je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil všetkým vašim potrebám. Je flexibilný, takže keď budete potrebovať systém rozšíriť, nebude vám stáť nič v ceste - k systému je možné pripojiť až 120 prvkov a možno ho rozdeliť až do 15tich sekcií.

Jedná sa o profesionálne zabezpečovacie systémy striktne vyžadujúce odbornú inštaláciu certifikovanú a preškolenou montážnou firmou.

Vďaka takto vykonanú montážou získate:


Záruku:
- na jednotlivé prvky systému poskytujeme štandardnú záruku výrobcu 5 rokov
- pri použití dodanej bezpečnostné SIM karty sa predlžuje záruka na 7 rokov
- na vykonanie montáže poskytuje naša firma záruku 2 roky
- záruka sa nevzťahuje na výmenu batérií ani záložného akumulátora

Servis:
- naša firma Vám garantuje záručný aj pozáručný servis systému a v prípade potreby tiež poradenstvo
- aby mohla byť garantovaná spoľahlivá funkcia systému, odporúča legislatíva aj výrobca jeho pravidelnú servisnú prehliadku. Táto prehliadka sa vykonáva 1x za rok. Pri prehliadke kontrolujeme všetky prvky, čistíme a nastavujeme ich a prípadne vymeníme batérie. O vykonanej kontrole kupujeme písomný protokol, ktorý je podmienkou pre prípadnú dlhodobú zľavu na poistnom. Pravidelná prehliadka sa účtuje podľa vykonaných prác.

Certifikácia:

- Systém JABLOTRON 100 je certifikovaný podľa európskej normy EN 50131-1 do stupňa zabezpečenia č. 2.
- Naša firma je certifikovaná výrobcom (Jablotron Alarms a.s.) ku kvalifikovanej montáži systému a sme nositeľmi koncesované živnosti, ktorá nás oprávňuje k montáži zabezpečovacej techniky v súlade s platnou legislatívou
- Tieto údaje sú podstatné pri rokovaní s poisťovňou (väčšina poisťovní poskytuje pri riadnom zabezpečenie objektu zľavu na poistnom).
- Riadna certifikácia systému a montážne firmy je tiež podmienkou prípadné výplaty poistnej sumy v plnej výške, keby došlo ku škode na majetku aj napriek tomu že je riadne zabezpečený.

Pre nezáväzný návrh a cenovú kalkuláciu nás prosím kontaktujte na info@eletur.cz popr. na tel.: 721 229 084

Pracujeme 7 dní v týždni ... Montáže vykonávame v okruhu 100 km od Přeštic, prípadne po dohode (veľké systémy)

Ceny typových instalkací pre predstavu tu:

http://www.jablotron.com/Files/Dokumenty/Cenytypovychinstalaci.pdf

JABLOTRON systém sme schopní napojiť s našimi elektronickými prístupovými systémami SEBURY  

 

 
 
 

 

 


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.